Meist

Teenused

Tooted

Foldy

(plaat riiete kokkuvoltimiseks)

Voltimisplaat särkidele, kampsunitele ja muudele sarnastele riietele.

Foldy on kasulik tööriist kaupluse kujundajatele ning kõigile, kes hindavad kiirust ja ühtlaselt kokkuvolditud riideid kapis või riiulil. Foldy aitab saavutada särkide, kampsunite, pusade ja muude sarnaste riietusesemete ühtlase väljapaneku. Lisaks ühtlase tulemuse saavutamisele võimaldab Foldy riideid kuni kolm korda kiiremini kokku voltida, kui seda käsitsi tehes.

 

Omadused
Foldy on valmistatud kergest, libedast akrüülist ja selle kõik servad on lihvitud ning kergelt ümardatud, et vältida toodete kahjustumist või voltimise ajal „kinni jäämist“.

 

Suurus
Plaadi laius hoiab erineva numbriga toodete virnad alati ühesuguse laiusega. Plaadi sügavus aitab vormistada kokkuvolditud tootele „näo“, mis on nähtav pealtvaates (nt laual), mida saab mänguliselt muuta vastavalt maitsele või toote iseloomule. Plaat on piisavalt õhuke, samas mugavalt käsitsetav ja kindlasti jäik (mitte vetruv).

 

Kuju
90-kraadise nurga all tagasikeeratud serv ja selle suurus on plaadi juures üks
olulisemaid detaile. See võimaldab panna plaadi tootele üle kaeluse või krae, ilma et plaat liiguks??. Sellel tagasikeeratud osal on ka roll plaadi väljatõmbamisel kokkuvolditud tootest, ilma toote vormi kahjustamata.

 

Peamine eelis
Voltimisplaadiga voltimise eelis tavalise voltimise ees on selles, et tooted mõjuvad virnas alati värske ja uuena. Selline väljapanek tõstab toote väärtust ja hoiab väga palju aega kokku. Samuti hoiab see kogu kaupluse väljapanekutes ühtlast käekirja (teenindajaid on palju).

Lisaks ühtlase tulemuse saavutamisele võimaldab Foldy riideid kuni kolm korda kiiremini kokku voltida, kui seda käsitsi tehes.
Võta ühendust